logo-2

Bramy segmentowe

PRZEMYSŁOWE

Bramy garażowe przemysłowe z przednim wałem sprężynowym są wzmocnioną wersją bram garażowych.
Pancerz bramy jest wykonany z blachy stalowej (0,5 mm)
ocynkowanej ogniowo i powlekanej poliestrem. Dwuścienne panele o wysokości 500 mm lub 610 mm są izolowane pianką bezfreonową, poliuretanową o grubości 40 mm a ich są boki zabezpieczone okuciami z blachy ocynkowanej. Konstrukcja nośna wykonana jest ze stali (2 mm) ocynkowanej ogniowo. Brama wyposażona jest w sprężyny skrętne, kompensujące ciężar pancerza bramy, ich wytrzymałość to ponad 25 tys. cykli, czyli około 15 lat bezawaryjnej i stabilnej pracy bramy. Istnieje możliwość zainstalowania przeszklenia (okna prostokątne) i furtki serwisowej.
Bramy przemysłowe mają przetłoczenie poziome niskie, w strukturze skórka pomarańczy (stucco).


Minimalne wymiary zabudowy:


Istnieje możliwość zastosowania okien montowanych w panelach (segmentach). Maksymalna liczba okien jest zależna od szerokości bramy.


Furtka SAFESTEP to wygodne wejście dla pieszych. Zintegrowane z konstrukcją, niewidoczne zawiasy nadają furtce estetyczny wygląd, a niski próg sprawia, że furtka jest wygodna. Używając jej, nie ma potrzeby otwierać całej bramy sekcyjnej aby dostać się do wnętrza budynku. Drzwi w bramie pozwalają na istotne ograniczenie strat energii.


Uchwyt przypodłogowy pozwala przymocować prowadnice pionowe do posadzki, zwiększając jednocześnie właściwości antywłamaniowe bramy.
Zaślepka wałka służy podniesieniu walorów estetycznych bramy.
Profil gumowy do polepszania szczelności między podłogą i pancerzem bramy. Zapobiega przedostawaniu się wody do garażu. Mocuje się go klejem do podłogi (zestaw nie zawiera kleju).
Taśma uszczelniająca stosowana przy “ciepłym montażu” podnosi walory termoizolacyjne bramy.

Bramy przemysłowe Płock